fbpx
Informujemy, że zabiegi medycyny estetycznej ( z wyjątkiem podania toksyny botulinowej ) nie mogą być wykonywane do 30 dni po podaniu szczepionki przeciw COVID-19. Za utrudnienia przepraszamy.

Kamila Smaroń pracuje w Bona Dea na stanowisku recepcjonistki i radzi sobie świetnie. Jest otwarta, pomocna, uśmiechnięta i opanowana. W pracy najbardziej ceni sobie kontakt z ludźmi i pozytywną atmosferę.

Jej wielką pasją jest paralotniarstwo, jak sama mówi - zakochała się w tym sporcie odkąd pierwszy raz oderwała nogi od ziemi. Latanie daje jej poczucie wolności, zastrzyk adrenaliny, pozwala obcować z naturą. Najlepiej kiedy może łączyć latanie z podróżowaniem. Odkrywanie nowych miejsc, poznawanie ludzi, kultury, kuchni pobudza jej ciekawość życia i dodaje energii.

Recepcja to pierwsze miejsce, do którego udaje się klient po wejściu do budynku. Pracownicy recepcji udzielają podstawowych informacji, doradzają w sprawie zabiegów, kierują do właściwych specjalistów, są wizytówką kliniki. Dlatego bardzo nas cieszy, że dołączyła do nas tak pozytywnie nastawiona i kompetentna pracownica.

Umów wizytę