fbpx
Informujemy, że zabiegi medycyny estetycznej ( z wyjątkiem podania toksyny botulinowej ) nie mogą być wykonywane do 30 dni po podaniu szczepionki przeciw COVID-19. Za utrudnienia przepraszamy.
16 maja 2019
Leczenie nietrzymania moczu kraków

Leczenie nietrzymania moczu - podejście holistyczne

Nietrzymanie moczu jest dziś znaczącym problemem społecznym. Problem jaki napotykają pacjenci dotknięci nietrzymaniem moczu polega najczęściej na braku lub jedynie chwilowej poprawie po różnego rodzaju zabiegach, co związane jest najczęściej z objawowym podejściem do terapii.
12 lutego 2019
usuwanie zmarszczek kraków

Sposoby na zmarszczki

Zmarszczki są pierwszą oznaką starzenia się skóry. Pojawiają się już około 25 roku życia, i z biegiem czasu jest ich coraz więcej.
11 lutego 2019
Wysiłkowe nietrzymanie moczu kraków

Wysiłkowe nietrzymanie moczu - skuteczne sposoby leczenia

Wysiłkowe nietrzymanie moczu to mimowolny wyciek moczu u kobiet podczas wysiłku fizycznego, kaszlu, kichania, śmiania się, a także kontaktów seksualnych.
4 lutego 2019
leczenie nadpotliwosci kraków

Nadmierna potliwość – jak ją powstrzymać?

Nadmierna potliwość jest następstwem nadaktywności gruczołów potowych, należących do gruczołów wydzielania zewnętrznego. Są one zlokalizowane niemal na całej powierzchni ciała, ale szczególnie wiele gruczołów znajduje się na wewnętrznej stronie dłoni, na stopach i pod pachami.
30 marca 2018
depilacja laserowa kraków

Czy depilacja laserowa jest bezpieczna?

Depilacja laserowa cieszy się ogromną popularnością. Jest jednym z najczęściej wykonywanych niechirurgicznych zabiegów medycyny estetycznej.
14 lutego 2019
Sposoby na cerę naczyniową kraków

Sposoby na cerę naczyniową

Poznaj sposoby na cerę naczyniową. W naszej klinice oferujemy zabiegi poprawiające jej wygląd.
4 lutego 2019
Zabiegi z materiałów autologicznych kraków

Zabiegi z materiałów autologicznych (krew, tłuszcz) – przyszłość medycyny estetycznej.

Proces starzenia jest nieodwracalny, ale można wpłynąć na jego spowolnienie. Zabiegi z użyciem tłuszczu czy pochodnych krwi, w sposób naturalny powodują: formację nowego kolagenu, poprawę tekstury i elastyczności skóry, zmniejszenie (spłycenie) świeżych blizn, zmniejszenie zmarszczek i cieni pod oczami.
1 kwietnia 2018
cellulit kraków

Cellulit – jak się go pozbyć na dobre?

Cellulit, zwany potocznie „pomarańczową skórką” jest chyba najpopularniejszym mankamentem estetycznym.
16 lutego 2018
Zabiegi na piersi kraków

Jak dbać o piersi?

Każda z kobiet marzy o tym, aby zawsze były jędrne, kształtne i, jak to mówią, „zawsze na swoim miejscu”. Perfekcyjne piersi nie istnieją.
10 stycznia 2018
Peelingi lekarskie i zabiegi laserowe kraków

Peelingi lekarskie i zabiegi laserowe

Peelingi lekarskie to dobry zabieg przeciwstarzeniowy, wykonany umiejętnie wyrównuje koloryt skory, zmniejsza pory, zmniejsza wydzielanie łoju, stymuluje produkcje kolagenu, a wiec lekko działa nawet zmniejszając drobne zmarszczki i liftingując skóre.
22 stycznia 2018
UTIMS HIFU kraków

Co to jest UTIMS (HIFU)?

Klinika Bona Dea oferuje zabiegi wykonywane za pomocą urządzenia UTIMS A3 (HIFU). Jest to sprzęt oparty na najnowszej technologii umożliwiającej bezinwazyjne konturowanie i modelowanie twarzy oraz innych partii ciała za pomocą ultradźwięków.
Umów wizytę