Drodzy Pacjenci, rozpoczął się remont ul. Kościuszki. W związku z tym nastąpiła zmiana organizacji ruchu pojazdów oraz komunikacji miejskiej. Uprzejmie prosimy o uwzględnienie tego w czasie podróży. Za utrudnienia przepraszamy.

Cellulit, zwany potocznie „pomarańczową skórką” jest chyba najpopularniejszym mankamentem estetycznym. Nieprawidłowo rozmieszczona tkanka tłuszczowa występująca razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej początkowo stanowi jedynie defekt w wyglądzie skóry ale z czasem, gdy zmiany się pogłębiają, widoczne guzki i zgrubienia zaczynają powodować ból.

Planując terapię antycellulitową w pierwszej kolejności polecamy zabieg ICOONE. Jest to masaż podciśnieniowy, który dokładnie stymuluje każdy milimetr skóry. Cały zabieg trwa 40 minut i podzielony jest na dwie części. Podczas pierwszych 20 minut opracowywane jest całe ciało z tyłu i z przodu, następnie przez kolejne 20 minut skupiamy się na masażu wybranych, problematycznych obszarów ciała. Oddziaływanie masażu podciśnieniowego polega na drenażu mechanicznym, pobudzeniu lipolizy oraz stymulacji do produkcji nowego kolagenu co wpływa korzystnie na jędrność skóry.

Kolejną metodą walki z cellulitem jest terapia za pomocą urządzenia UTIMS A3 (HIFU). Jest to zabieg wykorzystujący działanie fal ultradźwiękowych, które w sposób bezinwazyjny redukują tkankę tłuszczową oraz zagęszczają skórę, przez co jest ona bardziej napięta i elastyczna.

Istnieje możliwość pozbycia się cellulitu stosując zabieg LipoCryo. Zabieg polega na wymrażaniu tkanki tłuszczowej w wybranej okolicy ciała. Terapia polega na schładzaniu określonej partii ciała w czasie od 25 do 45 minut. Zabieg jest bezpieczny i nie uszkadza sąsiadujących tkanek ani narządów wewnętrznych, natomiast obumarłe komórki tłuszczowe w naturalny sposób zostają wydalone z organizmu.

Cellulit nie lubi systematycznych zabiegów, dlatego polecamy serię masaży w celu osiągnięcia maksymalnie satysfakcjonujących efektów. Zima i wczesna wiosna to najlepszy czas by zacząć walkę z cellulitem i przygotować się do lata. Zapraszamy do Bona Dea!

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu i umów się na wizytę!

Nasz adres

ul. Wodociągowa 47,
30-205 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Dołącz do nas na: