Drodzy Pacjenci, rozpoczął się remont ul. Kościuszki. W związku z tym nastąpiła zmiana organizacji ruchu pojazdów oraz komunikacji miejskiej. Uprzejmie prosimy o uwzględnienie tego w czasie podróży. Za utrudnienia przepraszamy.

Okres jesienno zimowy sprzyja wykonaniu peelingów lekarskich i zabiegów laserowych. Po takich zabiegach absolutnie nie wskazana jest ekspozycja na słońce i promieniowanie ( solarium).
Peelingi lekarskie to dobry zabieg przeciwstarzeniowy, wykonany umiejętnie wyrównuje koloryt skory, zmniejsza pory, zmniejsza wydzielanie łoju , stymuluje produkcje kolagenu , a wiec lekko działa nawet zmniejszając drobne zmarszczki i liftingując skore.

Zabiegi laserowe polecane w Bona Dea to:

Laser Emerge , działający przeciwstarzeniowo na skore, szczególnie w wrażliwej okolicy oka, powoduje zagęszczenie skory , likwiduje drobne zmarszczki na powiekach i wardze górnej , liftinguje powieki górne. Zabieg laserem Emerge wzmocniony działaniem Plasmage, mocniej liftinguje powieki.

Laserowe zamykanie naczynek powinno być wykonywane w okresie jesienno zimowym ze względu na zakaz ekspozycji słonecznej przez nawet ponad 6 tyg po takim zabiegu, ze względu na powstawanie trudnych do usunięcia przebarwień.

Depilacja laserowa, popularna w okresie wiosenno letnim , powinna być wykonywana właśnie w okresie jesienno zimowym. Po takich zabiegach zabroniona jest ekspozycja na słońce . Również po zabiegu mogą na skórze pojawiać się przebarwienia pozapalne, które zazwyczaj utrzymują się do 6 tyg, ale rzadko zdarza się ze utrzymują się znacznie dłużej.

Zabiegi które w okresie zimowym rekomendujemy panom są takie same jak rekomendowane paniom i wymienione powyżej.
To zabiegi laserowe, peelingi a także pozostałe zabiegi z bogatej oferty medycyny estetycznej.

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu i umów się na wizytę!

Nasz adres

ul. Wodociągowa 47,
30-205 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Dołącz do nas na: