Drodzy Pacjenci,trwa remont ul. Kościuszki, w związku z tym nastąpiła zmiana organizacji ruchu pojazdów oraz komunikacji miejskiej.
Uprzejmie prosimy o uwzględnienie tego w czasie podróży. Za utrudnienia przepraszamy

W dniach 2 i 4 maja b.r. Centrum Bona Dea będzie nieczynne. Za utrudnienia przepraszamy

Search
Close this search box.

Gładka i jędrna skóra to efekt, jaki można uzyskać dzięki wielu zabiegom medycyny estetycznej. Jednym z najskuteczniejszych jest zabieg Icoone.

W gabinetach medycyny estetycznej, w tym również w gabinecie Bona Dea z Krakowa, można skorzystać z szerokiej gamy różnych zabiegów przeznaczonych do modelowania ciała. Jednym z popularnych z nich jest zabieg Icoone. Na czym dokładnie polega Icoone? Kiedy warto go wykonać? Jakie efekty można wówczas uzyskać?

Zabieg Icoone – co to jest?

Zabieg Icoone to nowoczesna odmiana endermologii, czyli masażu podciśnieniowego. Podczas zabiegu Icoone wykorzystuje się wtedy specjalną technologię Roboderm, która prowadzi do stymulowania każdego milimetra skóry w celu nadania jej jeszcze atrakcyjniejszego wyglądu.

Do wykonania zabiegu wykorzystuje się specjalistyczne urządzenie, które oferuje szereg różnych programów działania i dopasowanych do nich głowic. Mogą być one dobrane w zależności od oczekiwanego efektu. Warto przy tym wskazać, że zabieg może odbywać się nie tylko na ciele, ale również na twarzy, gdy wymaga ona modelowania.

Icoone – wskazania do zabiegu:

  • zlikwidowanie cellulitu – skórki pomarańczowej
  • usunięcie nagromadzonych złogów tłuszczu
  • zmniejszenie obwodów
  • pozbycie się obrzęków pod skórą
  • przyspieszenie metabolizmu tkanki tłuszczowej
  • aktywacja produkcji włókien kolagenowych i elastynowych
  • uelastycznienie i ujędrnienie skóry, zmniejszenie jej wiotkości


Icoone – opis zabiegu

Zabieg Icoone polega na generowaniu multi mikropęcherzyków i multi mikrostymulacji, które oddziałują na skórę i powodują zmniejszenie jej niedoskonałości.

Pierwszym w kolejności jest zabieg „Base”, który skoncentrowany jest na ogólnych potrzebach skóry, na przykład ma za zadanie zlikwidowanie obrzęków, cellulitu. Dochodzi wtedy do podstawowego drenażu, który poprawia cyrkulację w skórze.

Następnym etapem zabiegu jest program „Focus”, który skupia się wtedy na konkretnych niedoskonałościach, na przykład na nadmiarze tkanki tłuszczowej, obwisłej skórze.

Podczas zabiegu Icoone dochodzi wtedy do poprawy cyrkulacji krwi w skórze, do aktywacji układu limfatycznego, pobudzenia wymiany międzykomórkowej, a także przyspieszenia metabolizmu. W rezultacie możliwe jest również rozbicie nagromadzonej w skórze tkanki tłuszczowej oraz uaktywnienie procesów odnowy skóry.

Warto przy tym zaznaczyć, że sam zabieg nie jest bolesny i wiele pacjentek określa go nawet jako relaksujący i przyjemny. Odczuwane jest zasysanie skóry oraz chłodzenie.

Efekty zabiegu Icoone – kiedy są widoczne i jak długo się utrzymują?

Rezultaty po zabiegu Icoone można zauważyć już po pierwszej wizycie w gabinecie. Skóra jest wtedy gładsza, zaróżowiona, miękka i przyjemna w dotyku. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się jednak poddanie się całemu cyklowi zabiegowemu.

Zaleca się przeprowadzenie od 10 do 15 zabiegów prowadzonych 2-3 razy w tygodniu. Takie systematyczne sesje pozwalają na uzyskanie zauważalnych efektów już po paru tygodniach. Po zakończeniu serii zabiegów zaleca się także prowadzenie zabiegów przypominających dla utrzymania efektu.

Liczba i częstotliwość zabiegów Icoone jest ustalana podczas indywidualnej konsultacji ze specjalistą na podstawie stanu skóry, obszaru zabiegowego oraz oczekiwań dotyczących zabiegu.

Zabiegi Icoone dostępne także w Klinice Bona Dea!

Bona Dea z Krakowa zaprasza do skorzystania z zabiegów Icoone – na pacjentów czekają doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści w zakresie medycyny estetycznej.

Sprawdź także:

Jak przebiega lifting twarzy?

Jak przebiega lifting twarzy? Jednym ze skutecznych zabiegów służących przywróceniu skórze twarzy młodzieńczego wyglądu jest lifting.…

Jak działa liposukcja?

Jak działa liposukcja? Ruch oraz odpowiednia dieta to podstawa. Efekty odchudzania można jednak przyspieszyć dzięki specjalnym…

Wybierz dogodną dla siebie formę kontaktu i umów się na wizytę!

Nasz adres

ul. Wodociągowa 47,
30-205 Kraków

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 20:00
Sobota: 9:00 - 14:00

Dołącz do nas na: